tanie loty do Irlandii
TANIE LOTY DO IRLANDII
Bilety lotnicze do Irlandii. Tanie loty.
 
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna

Zwiedzanie Irlandii

Irlandia to zróżnicowanie pod każdym względem. W zależności od naszych preferencji, możemy zdecydować się na turystyczne wojaże w dużych miastach, jak np. Dublin, lub też poszukiwać przygód w miejscach znacznie mniej zurbanizowanych. Tanie loty do Irlandii znajdziemy do wszystkich większych miast, wybór regionu uzależniony jest więc wyłącznie od nas samych.

W dużych miastach znajdziemy to, co typowe dla aglomeracji. Dużo ludzi, zgiełk, korki – słowem, codzienne życie mieszkańców miasta. Ale zastaniemy tam także i dużo atrakcji. Znajdziemy muzea, galerie i ciekawe wystawy; znajdziemy infrastrukturę rozrywkową – niezliczoną ilość pubów, bardzo charakterystycznych dla Szmaragdowej Wyspy, w których mieszkańcy i turyści sączą najpopularniejszy irlandzki napój – piwo. Gęsta piana ciemnego piwa niejednego turystę zachęci do zabawy… W wielu pubach będziemy mogli pobawić się przy dźwiękach tradycyjnej muzyki. Duże miasta to dużo zabawy, nocne kluby i imprezy, kończące się wraz ze świtem. W sezonie letnim w miastach organizowanych jest wiele imprez plenerowych, koncertów i atrakcji pod gołym niebem.

Ale Irlandia(lecisz z litwy? - lektuvu bilietai ) to nie tylko rozwinięte, dynamiczne miasta. Irlandia to także spokój zielonych terenów, klify i niezliczona ilość zapierających dech w piersiach widoków. Podróżując po kraju, możemy korzystać ze spopularyzowanej formy noclegowej B&B (bed & breakfast) – w prywatnych domach gospodarze wynajmują pokoje, przystosowane do potrzeb turystów. W większości przypadków w każdym spopularyzowanym turystycznie regionie zobaczymy wiele tablic z ogłoszeniami – z miejscami do wynajęcia od zaraz. Dostaniemy tu za stosunkowo niewielkie pieniądze wygodny pokój, zwykle z prywatną łazienką. Zjemy także śniadanie – do wyboru irlandzkie – którego absolutnie trzeba spróbować lub typowo europejskie – bardziej znane naszym podniebieniom.

Zwiedzając ‘dzikie’ zakątki Irlandii, zobaczymy klify, spadające stromo do Oceanu, zielone (niesamowitej barwy) łąki i pastwiska, na których pasie się mnóstwo owiec. Możemy tu także spędzić nieco czasu na jednej z plaż. Z racji ich ilości, raczej nie zastanie nas tam typowo plażowy zgiełk i tłum. Można więc oddychać pełną piersią i odpoczywać w najpiękniejszych z możliwych okolicznościach przyrody.

Do Irlandii najlepiej wybrać się w okresie letnim. Wtedy pogoda jest najprzyjemniejsza – raczej nie zastaną nas tu upały, latem jest jednak wystarczająco ciepło, aby korzystać ze wszystkich atrakcji.

Tanie loty do Irlandii
najniższe ceny biletów lotniczych
Wyszukiwanie hoteli:
Hotele w Irlandii
miasto:

data zameldowania:
data wymeldowania: